Majitelia a manažéri hľadali nové prístupy cez koučingKeď som sa začala intenzívnejšie venovať koučingu, zistila som, že veci sa rýchlejšie a kreatívnejšie posúvajú v diskusii, a to vtedy, keď človek nielen dostane informáciu, ale si ju aj “prežuje” a nájde spôsob ako ju uplatniť vo svojom súkromnom, či pracovnom živote.

Preto som už dávno rozmýšľala nad takou formou stretnutí majiteľov a manažérov firiem, kde by boli viac vtiahnutí do procesu, aby navzájom tvorili, inšpirovali sa, získavali skúsenosti jeden od druhého. Aby sa viac spoznali a začali vnímať, že sú súčasťou výnimočnej komunity – ľudí, ktorí sa neboja ísť do rizika, zmien a vytvárajú realitu, v ktorej žijeme.

Môj cieľ som naplnila, keď som pripravila prvý PROFIT workshop na tému “Nový rok, nový spôsob vedenia firmy. Teším sa, že spolu s mojimi kolegyňami – koučkami sme účastníkom priniesli reálny zážitok ako im koučing a koučingový prístup vie otvoriť nové dvere k väčšej efektivite a spokojnosti v ich firmách. Viac nájdete na http://profit.etrend.sk/kariera/profit-workshop-s-dobrym-uvodom.html