Zažite si Co-Active workshop na konferencii “Koučing v službách biznisu”

Priamo v Bratislave pripravujeme zaujímavú konferenciu, ktoré vám osobne, vašim tímom ale aj celému okoliu môže doniesť úplne iné inšpirácie. Jedná sa o 4. ročník medzinárodnej konferencie o koučovaní, ktorú organizuje Slovenská asociácia koučov s ICF SR pod názvom

KOUČING v službách biznisu
ROZVOJ – EFEKTIVITA – PROSPERITA
(8. – 9. september 2011, Bratislava)


Konferencia je určená hlavne ľuďom z biznisu, aby vedeli zaradiť koučing k svojim nástrojom ako zvyšovať efektivtu a hodnotu svojej firmy.

Ako člen ICF SR patrím do organizačného výboru a v prvý deň konferencie môžete prísť aj na workshop, ktorý vediem na tému ”Dosahovanie výsledkov cez rozhovor s človekom a nie manažérom” Spolu s kolegyňou Zuzkou Mesárošovou sa budeme venovať pohľadu na to, že každý líder, riaditeľ, či manažér je v prvom rade človek a všetky oblasti jeho života sú prepojené.  Budete mať možnosť uvidieť a zažiť, aké široké možnosti  má  každý z nás v sebe, ak sa spojí so svojou ľudskou podstatou, vnútornou silou a pozrie sa na svoj život ako na celok.

Budem rada, ak si túto informáciu nenecháte len pre seba, ale budete ju šíriť manažérom, majiteľom firiem vo svojom okolí, lebo koučing dnes vo svete patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim nástrojom na podporu podnikania a biznisu.

Viac informácií nájdete na http://www.koucovia.sk/konferencia2011.html.