Profit workshop: Dosiahli sme úspech v biznise – a čo ďalej?

Témy našich workshopv vždy vyplynujú z koučingových stretnutí s mojimi klientmi. Hoci je veľa kníh, podujatí a podkladov ako mať úspech, omnoho menej sa ich venuje téme ako ho dlhodobo ustát abyť úspešný celkovo ako človek, nielen v biznisovej stránke. Keďže robím s úspešnými podnikateľmi, zistila som, že je pre nich niekedy ľahšie ísť za úspechom ako v ňom žiť.

A tak srdečne pozývame v pondelok, 3. októbra 2011 od 9.00 hod stráviť štyri hodiny v inšpiratívnej spoločnosti, vymeniť si skúsenosti, pohľady a nájsť nové inšpirácie pre to ako dlhodobo žiť v a s úspechom ale aj ako sa na úspech pripraviť, aby nás to “nepoložilo”.

Teším sa aj na postrehy mentorov – ľudí, ktorí dlhodobo žijú svoj úspech a budú hovoriť o svojom spôsobe ako im to ide. Diskutovať bude

Luboš Fellner, majiteľ dlhodobo úspešnej a pre mňa aj netradičnej CK Bubo

Jozef Karika, úspešný spisovateľ, ktorý sa zaoberá sociálnou dynamikou vo vzťahoch a mocenskými hrami. Zameriava sa na zvládanie tienistých stránok úspechu, moci, či peňazí.

Jozef Lohyňa, majster sveta v zápasení, dnes podnikateľ a tréner, ktorý zo svojej dlhoročnej úspešenej kariéry vie ako pracovať s úspechom

Teším sa opäť na okruh ľudí, ktorí chcú viac. Prihlásiť sa môžete na http://www.etrend.sk/workshopy.html.