14. a 15. februára 2012 začína tréning “Interná komunikácia ako nástroj riadenia ľudí”

Ako medzinárodne certifikovaná koučka sa venujem rozvoju potenciálu ľudí a firiem. Zo svojej dlhoročnej skúsenosti v oblasti komunikácie, PR a marketingu viem, že kvalita internej komunikácie je klúčová pri všetkých procesoch vo firmách. V tomto tréningu som zo svojej skúsenosti prepojila dve oblasti – dostanete pohľad na to, čo nové v práci vám môže priniesť cielená komunikácia s vašimi ľuďmi, a zároveň spoznáte techniky a metódy ako túto komunikáciu jednoducho, bez veĺkých nákladov a ľudsky realizovať. Ak aj nemáte rozpočet na veľké kampane a aktivity, existuje veľa drobných krokov, ktoré výrazne prispejú k pozitívnej zmene vo vašom tíme.

Tréning je vhodný pre všetkých manažérov, ktori riadia tímy, ale aj pre špecialistov na pozíciách v oblasti ľudských zdrojov, či komunikácie. Výraznou črtou našich tréningov je spolupráca s manažérmi, ktorí majú s danou oblasťou výraznú skusenosť a vedia priniesť príklady a tipy priamo z praxe. V úzkej tréningovej skupine diskutujeme a spoločne prichádzame s riešeniami pre každého účastníka. Expertom, ktorý bude odovzdávať svoje skúsenosti na tomto tréningu, je pán Jaroslav Dziak, HR manager pre Tatra Leasing, TAM a DDS

Tréning Interna komunikacia patri do série tréningov „Ľuďmi inšpirovaná spoločnosť“, ktorú pripravujem spolu s partnermi zo spoločnosti Heuristic management. Ich cieľom je priniest do organizácií viac ľudskosti, jednoduchosti a prirodzenosti pri základných ľudských interakciách. Výsledkom je vyššia efektivita, ale aj angažovanosť, kreativita a spokojnosť ľudí v práci. Druhá séria tréningov je venovaná špecialistom na ľudské zdroje.

Detaily k tréningu si žiadajte na coachdagmar@gmail.com