01_aktualne_programy

LÁSKYPLNÉ BALI A TAJUPLNÝ OSTROV FLORES – WORKSHOP S IVETOU CLARKE A DAGMAR KÉRYOVOU

Zopakujte si Nový rok po balijsky a pridajte sa ku úzkej skupinke objavovateľov pôvodného čara Bali a aj seba!

Láska alebo rešpekt, to sú dva druhy energií, ktoré potrebujeme pre budovanie vzťahov a ktoré potrebujeme aj sami pre seba. V živote sa stretávame s množstvom poznatkov, ale chýbajú nám skúsenosti a zručnosti ako budovať svoje vzťahy. Pritom vzťahy sú základom pre pohodu a výsledky v rodine, v partnerstve, v pracovnom tíme, či vo firme. Spirituálna a harmonická atmosféra Bali nám umožní spoločne otvoriť túto tému, preskúmať, čím nás láska vo vzťahoch trápi a napĺňa. Pozrieme sa, či robíme také rozhodnutia, ktoré budujú láskyplné vzťahy, a aké postoje formujú naše správanie vo vzťahoch. Harmonické a inšpiratívne prostredie Bali nám k tomu ponúka priestor.

Čaká nás 14 dní aktívneho oddychu a nevšedný program plný balijských lahôdok.
- Strávite niekoľko dní v nádhernom meditačnom centre uprostred bujnej balijskej prírody.
- Zoznámite sa s miestnymi liečiteľmi, šamanmi a zažijete ich umenie.
- Zacvičíte si originálnu jogu a prežijete si nové meditačné cvičenia.
- Zažijete tradičný balijský náboženský ceremoniál, trek ryžovými poľami na posvätnú horu a jazdu na bicykli cez balijské dedinky.
- Pozriete sa do tradičných balijských domov, strávite čas spolu s ich rodinami a uvaríte si s nimi tradičné balijské jedná na ohni.
- Necháte sa hýčkať umením balijskej intuitívnej, čakrovej a energetickej masáže.
- Navštívite najkrásnejšie balijské chrámy, jaskyňu netopierov a prespíte v horách priamo v areáli chrámu Bohyne vody.
- Vykúpete sa v mori na bielej piesočnatej pláži.
- Dozviete sa o balijskej kultúre a spiritualite od miestnych sprievodcov.
- Zažijete NYEPI – Deň ticha alebo balijský Nový rok so všetkým, čo k tomu patrí.

- …a pár ďalších hlbokých momentov, ktoré neplánujeme, ale určite prídu.

Prihláste sa na http://www.ckmandala.cz/bali-flores-seminar_sk/

Stretneme sa na workshope “Ako zvládať zmenu v živote aj v práci – chcenú aj nechcenú…”

Medzinárodný týždeň koučingu je celosvetovo určený na „ochutnanie“, spoznanie profesionálneho koučingu podľa kompetencií ICF.
Ako členka boardu ICF Slovak Chapter preto s kolegami pripravujem workshop o zmene. Lebo koucing je o zmene. Klienti ku mne prichádzajú preto, že niečo v živote a práci chcú zmeniť, ale nevedia niekedy čo alebo ako. A prichádzajú aj vtedy, keď im do života “vtrhne” zmena, na ktorú potrebujú reagovať, hoci by radšej ostali v tom pôvodnom móde.

Keď chcete byť odolnejší a schopnejší robiť zmeny, tešíme sa na vás v SATORI STAGE 17. mája 2016 o 18.00 hod. No a pokiaľ chcete urobiť konkrétnu zmenu, prihláste sa aj na individuálny koučing po workshope.

Teším sa na vás!

Prečo koučing funguje

Nedávno TA3 vysielala reprízu relácie, kde sme sa bavili o tom, prečo koučing je vo firmách čoraz viac žiadaný. Inšpirujte sa aj vy…

Otvorili sme Mysliteľňu

V auguste som spolu s kolegami a hosťamim oficiálne privítali naše nové “dieťa”.

Volá sa MYSLITEĽŇA. Narodila sa v spolupráci s našimi klientmi počas koučingov a workshopov. Naši hostia sa v nej cítili veľmi dobre a najmä získali dobrú tvorivú energiu pre zmenu u seba, či vo svojom tíme. Preto sme sa rozhodli naše priestory otvoriť ešte viac pre tímové stretnutia, brainstormingy a facilitované programy.

Koncept Mysliteľne prináša plne vybavený tvorivý priestor s facilitačnými pomôckami a službami pre Vaše riešenia a pre prijímanie rozhodnutí. V koncepte Mysliteľne prinášame aj zaujímavé otvorené tréningy. Naplno využívame silu miesta, kde sa nachádza – centrum starej Bratislavy, budovu pôvodných rituálnych židovských kúpeľov – mikve.

Príďte na otvorený tréning,alebo si rezervujte miesto pre váš tím. DO konca roku 2015 plati uvádzacie ceny
www.myslitelna.sk
Read more on »